آمار دقیق بازدید ها و بازدید کننده ها

آمار دقیقی از تعداد بازدید های صفحات وب سایت شما روی یک نمودار حرفه ای نمایش می دهد. همچنین شما می توانید مشاهده کنید که بازدید ها از کدام شهر ها و کشور ها می باشد. علاوه بر این شما می توانید به اطلاعات فنی ای از بازدید کنندگان دست یابید از جمله:
1- سیستم عامل مورد استفاده توسط بازدید کننده ها ( که به شما کمک می کند در ساختن اپلیکیشن برای تجارتتان بهترین تصمیم را بگیرید، مثلا اگر بیشترین بازدید ها با سیستم عامل iOS بوده، شما ابتدا اپلیکیشن این زبان را سفارش می دهید و...).
2- سایز صفحه نمایش کاربران (به شما می گوید که چند نفر با صفحه نمایش کوچک "320*480" چند نفر با صفحه متوسط "480*768" و به همین ترتیب تا صفحات بزرگ، بازدید داشته اند).
3- مرور گر کاربران سایت شما (به شما این امکان را می دهد که سایت خود را در مرورگر هایی که بیشترین استفاده را دارند آزمایش کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی نمایش داده می شود و در صورت وجود خطایی، آن را به وبیاتریست اعلام کنید تا رفع شود).

برای استفاده از این امکان شما می بایست یک ایمیل در گوگل داشته باشید (برای مثال esme.shoma@gmail.com) بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت تا بقیه کار ها را انجام دهیم.

بازگشت به صفحه ی امکانات