درباره ما

طراحی وب سایت

وبیاتریست با مجموع 3 سال تجربه، در زمینه ی طراحی صفحات وب (وب سایت) و با استفاده از قدرتمند ترین و امن ترین تکنولوژی ها، هسته ها (دروپال) و زبان های برنامه نویسی و اسکریپت نویسی مانند HTML5, jQuery, CSS3 و PHP5 کار خود را تحت عنوان "وبیاتریست" و با به کار گیری متدولوژی برد-برد (Win-Win)، شروع کرد.


 طراحی گرافیکی وب سایت

بخش طراحی ظاهر و گرافیک وبیاتریست به مشتریان ما این امکان را میدهند که با ترکیب رنگی و قالبی زیبا، حرفه ای، برنامه ریزی شده و مهم تر از همه، متناسب با زمینه ی کاری شما، مشتریان باالقوه خود را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید. علاوه بر خلاقیت این تیم ما با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین قالب های خارجی، به دنیایی فراتر از نیازمندی تجارت ها، پا گذاشتیم.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

بهینه سازی از جمله مهمترین امکاناتی است که برخی از مشتریان آینده نگر از ما میخواهند. با این کار شما می توانید نسبت به بازدید و رقبای خود در صفحه ی اول موتور های جستجو مانند گوگل قرار بگیرید و نتیجتا بازدید بیشتری خواهید داشت که این بازدید ها میتواند در نهایت منجر به کسب در آمد بیشتر و همچنین بالا نگه داشتن و بیشتر کردن رتبه ی وب سایتتان خواهد شد. شما همچنین می توانید روزانه آمار دقیق(از جمله تعداد بازدید، شهر و کشور بازدید کنندگان، نرم افزاری که مشتریان شما با آن از وب سایتتان دیدن میکنند، اندازه ی صفحه نمایش آنها و...) بازدید های وب سایت را مشاهده کنید.

پشتیبانی فنی آنلاین

مشتریان ما می توانند از بخش پشتیبانی مشکل خود را بیان کنند، در این صورت کارشناس فنی در کم تر از یک روز کاری با شما تماس خواهد گرفت تا مشکل شما را رفع کند. برای اینکار شما میبایست از قبل مشتری ما بوده و نام کاربری و گذرواژه جهت ورود به بخش کاربری دریافت کرده باشید

قالب های ریسپانسیو (واکنش گرا)

با استفاده از اینگونه قالب ها، دیگر نیازی به ساختن ورژن های مختلف یک وب سایت برای صفحه نمایش های مختلف (موبایل و رایانه های شخصی) نیست، و نیازی نیست چندین وب سایت را مدیریت کنید، ما همه را با هم در یک وب سایت ارائه می دهیم. یعنی با استفاده از کدهای هوشمند جدید، وب سایت شما نسبت به اندازه صفحه نمایش واکنش داده، و تغییر میکند تا کاربران راحت تر مطالب را دنبال کنند.

 

 

درباره عابد ناصری

من در سال 1390 در رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات قبول شده و از همان ابتدا به طراحی صفحات وب و برنامه نویسی علاقه مند شدم، در ابتدا زبان های HTML و CSS کار کردم، سپس وارد زمینه ی ASP.net شده و اندکی در این زمینه فعالیت نمودم، بعد از مدتی با PHP آشنا شدم و به آن علاقه ی بیشتری نشان دادم، در نتیجه بیشتر از زبان های دیگر وقت خود را صرف یادگیری آن کردم، بعد از این همه اتفاق بود که من با قدرتمند ترین ابزار طراحی وب سایت آشنا شدم، "دروپال".

از آن پس تمام دانش قبلی خود را با دروپال تلفیق کرده و روز به روز با اعتماد مشتریان، به دانش و تجربه ی خود در این زمینه افزوده ام.
با سپاس
عابد ناصری دورکی