درگاه مدیریتی و مدیریت محتوا

درگاه مدیریتی

با این امکان به شما یک یا چند نام کاربری و گذرواژه داده می شود (بنا به تعداد مدیرانی که شما برای وب سایت در نظر می گیرید) و به این ترتیب شما و مدیران و کارمندان شما می توانند وب سایت شما را به راحتی مدیریت کنند.
در صورتی که میخواهید فقط خود شما مدیریت وب سایت را به عهده بگیرید، وبیاتریست سه پارامتر از شما دریافت می کند که عبارتند از 1- نام کاربری که معمولا administrator می باشد. 2- گذرواژه (Password) و 3- ایمیل شما تا در هر زمانی که خواستیت به وسیله ی آن گذرواژه ی خود را تغییر دهید یا اگر آن را فراموش کرده اید به راحتی آن را بازیابی کنید.
در صورتی هم که شما می خواهید مدیریت بخشی از وب سایت یا تمام آن را به برخی از کارمندان خود بدهید می توانید به ما اعلام کنید و ما بنا به سطح دسترسی ای که شما مد نظر دارید حق دسترسی آن ها را پیاده سازی می کنیم. لطفا توجه فرمایید که به ازای هر کارمند یا مدیر ما به سه پارامتر ذکر شده در بالا نیاز خواهیم داشت.

 

مدیریت محتوا

مدیریت محتوا در واقع زیر مجموعه ی درگاه مدیریتی می باشد، یعنی وقتی برای شما درگاه مدیریتی در نظر گرفته می شود شما حق دسترسی به محتوای موجود در سایت را خواهید داشت. شما می توانید یک محتوای جدید اضافه، محتوای موجود را ویرایش و یا حذف کنید.

بازگشت به صفحه ی امکانات